Centromat_technika_2
VÝKUP A PODEJ KOVOVÉHO ODPADU

Společnost CENTROMAT s.r.o. se již od roku 1994 zabývá výkupem, zpracováním a prodejem kovového odpadu. Může se chlubit nejmodernějšími technologiemi, které uplatňuje na svém šrotišti. Díky tomu se řadí mezi 10 nejvýznamnějších a největších dodavatelů kovového odpadu do českých hutních podniků.

Výkup a prodej kovového odpadu
VÝKUP A PRODEJ KOVOVÉHO ODPADU

Máte k dispozici kovový odpad, který vám jen překáží a už další službu neudělá? Využijte možnosti výkupu kovového odpadu, zbavte se jej a vydělejte. Společnost CENTROMAT s.r.o. nabízí výkup kovového odpadu za výhodné individuální ceny. Při dlouhodobé spolupráci jsou podmínky ještě výhodnější.

Samozřejmostí výkupu kovového odpadu jsou stabilní obchodní podmínky i platby v termínu. V případě potřeby vám bude zajištěna bezplatná dodávka kontejnerů. Firma umožňuje také zajištění vlastní silniční i železniční dopravy. Předmětem nákupu je starý kovový odpad různých typů, ale také nový kovový odpad, slitky, špony, okuje či odpad litinový.

PRODEJ KOVOVÉHO ODPADU

Společnost kovový odpad dále zpracovává a nabízí jeho prodej. Především tuzemské hutní podniky této možnosti využívají. Při prodeji kovového odpadu jsou zajištěny rovnoměrné dodávky po celou dobu smlouvy, což zabrání komplikacím kvůli nedostatku materiálu apod.

Společnost zajišťuje dodávku odpadu vlastními nákladními automobily nebo železničními vozy. Odběratelům je také nabídnuto 100% plnění uzavřených smluv.

Ing. Radim Sokolovský

Manager obchodu
Mob: +420 606 771 168
radim.sokolovsky@centromat.cz

Ing. Libor Ferfecký

Manager obchodu, koordinace dopravy
Mob: +420 724 849 854
libor.ferfecky@centromat.cz